+86-020-37781645
ISUZU NHR NKR ŠTIPKA ZA ULJE 8943401970
video
ISUZU NHR NKR ŠTIPKA ZA ULJE 8943401970

ISUZU NHR NKR ŠTIPKA ZA ULJE 8943401970

Primjenjivi modeli motora : ISUZU NHR NKR
OE broj: 8943401970
Fabrički broj: 8-94340197-PT
ISUZU NHR NKR ŠTIPKA ZA ULJE
Pošaljite upit
Product Details ofISUZU NHR NKR ŠTIPKA ZA ULJE 8943401970
product-750-500

 

ISUZU NHR NKR ŠTIPKA ZA ULJE je dio motora. Svrha vodiča šipke za mjerenje ulja je spriječiti gubitak ulja. Vodilica šipke za mjerenje ulja omogućava da se ulje u koritu za ulje motora ispusti iz otvora za izlijevanje ulja, čime se izbjegava gubitak motornog ulja. Naši proizvodi su prošli stroga testiranja, tako da možete birati s povjerenjem. Ako je potrebno, slobodno nas kontaktirajte.

 

Detalji o proizvodu

Garancija kvaliteta: 6 mjeseci

Stvarna veličina: 42*12*2,5

Mjesto porijekla: KINA

Model vozila:ISUZU NHR NKR

Fabrički broj: 8-94340197-PT

Model motora: 4JA1

Naziv robne marke: CHINA AFTERMAKET

Naziv proizvoda: ISUZU NHR NKR ULJNA ŠTIPKA

OE broj:8943401970

 

Factory Number

Primjenjivi modeli

Veličina paketa

8-94340197-PT

ISUZU NHR NKR

42*12*2.5

 

 

Popularni tagovi: isuzu nhr nkr mjerna šipka za ulje 8943401970, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeni, veleprodaja, niska cijena, OEM

Pošaljite upit

(0/10)

clearall